Author: s***w
Date:
Review: 好像不同size的同款吧?好吸收每天用希望能有效果哦~
顏色: Caffeine
尺寸: 均碼
Price: NT$156
Original Price: NT$205
| Texture | Cream |
| Color | Caffeine |
| Type | Face Cream |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 淨重 | 30 g |
| 長度 | 5.75 cm |
| 寬度 | 5.65 cm |
| 高度 | 71.5 cm |
| SKU | sb2402279943413303 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4016843 people said the quality is very good!
Author: s***w
Date:
Review: 好像不同size的同款吧?好吸收每天用希望能有效果哦~
顏色: Caffeine
尺寸: 均碼
Author: m***2
Date:
Review: 保湿效果: 很優,質地清爽好吸收,香味淡雅不刺鼻,我是看到朋友在使用所以也買來試試!價格實惠!賣家包裝非常完整而且出貨速度超快,用完會再回購
顏色: Caffeine
尺寸: 均碼
Author: m***2
Date:
Review: 此款面霜保濕效果很好質地也清爽成分單純沒有什麼香味已經是第n次回購了
顏色: Caffeine
尺寸: 均碼
Author: 宇***玥
Date:
Review: 剛到手,試著用看看,看有什變化?好用再回購
顏色: Caffeine
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.